Összesítő statisztika
Minden lezárt jelzés alapján, eredménytől függetlenül. A CLV a Pinnacle margin nélküli (fair) áraiból számolódik. A rendszer 2026. október 15. óta élesben fut.
Frissítve: 2026.11.08. 20:00 · Jelzésnapló (minden jelzés) →
A sáv a hibahatárt mutatja: ennyi jelzés alapján a valódi átlag 95%-os valószínűséggel −0,61% és +0,99% között van. Minél több a jelzés, annál keskenyebb.
Melyik jelzéstípus hogyan teljesít
Átlagos CLV típusonként
Gyors: hirtelen, rövid idő alatti esés. Lassú: a követés kezdete óta felhalmozódott esés.
A piros jelzés kb. kétszer annyiba kerül, mint a kék vagy a sárga.
Minden jelzésnél megnézzük, mennyit fizetett a TippmixPro ahhoz képest, amit a mérkőzés kezdetén a világpiac (Pinnacle) reálisnak tartott. Minél kevesebbet fizet, annál többet veszítesz hosszú távon. A teljes csík 1 000 egység tét: a színes rész az, ami hosszú távon visszajön, a végén a csíkozott piros szakasz az, ami elvész.
Zöld jelzés: a jelzés pillanatában a TippmixPro többet fizet a valós árnál. Ritka (eddig 11 eset), ezért még nem tudjuk, hogy ez az előny a kezdésig általában megmarad-e.
Kék vagy sárga jelzés: a TippmixPro ára kevésbé marad el a valós ártól.
Piros jelzés: a TippmixPro ára jóval rosszabb – érdemesebb kihagyni.
A szín nem nyerő tippet jelez, hanem azt, mennyire drágán veszed meg. A „kevés adat” jelölés automatikusan eltűnik, amikor egy szín eléri a 30 jelzést.
Részletes adatok és példa
| Szín | Jelzés | Mikor ez a szín | Eltérés jelzéskor | Eltérés a kezdéskori valós árhoz | Jobb volt a valós árnál |
|---|---|---|---|---|---|
| Zöld | 11 | a fair fölött (+0,5% felett) | +3,0% | −0,1% | 55% |
| Kék | 74 | +0,5% és −3% között | −1,5% | −3,1% | 27% |
| Sárga | 90 | −3% és −6% között | −4,6% | −3,5% | 28% |
| Piros | 91 | −6% alatt | −8,2% | −7,3% | 10% |
- Jelzés
- 11
- Eltérés jelzéskor
- +3,0%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −0,1%
- Jobb volt a valós árnál
- 55%
- Jelzés
- 74
- Eltérés jelzéskor
- −1,5%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −3,1%
- Jobb volt a valós árnál
- 27%
- Jelzés
- 90
- Eltérés jelzéskor
- −4,6%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −3,5%
- Jobb volt a valós árnál
- 28%
- Jelzés
- 91
- Eltérés jelzéskor
- −8,2%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −7,3%
- Jobb volt a valós árnál
- 10%
Példa: ha a mérkőzés kezdetén a valós odds 2,00, a valódi esély 50%. 100 × 10 egységes fogadásból (összesen 1 000 egység) 50 nyer. 1,95-ös oddson 975 egység jön vissza (−25 egység), 1,85-ös oddson 925 egység (−75 egység). A „valós ár” a Pinnacle árrés nélküli (fair) záró ára. A „Jobb volt a valós árnál” azt mutatja, a jelzések hány százalékában fizetett a TippmixPro többet ennél.
Mekkora CLV-vel zárultak a jelzések?
Minden oszlop azt mutatja, hány jelzés CLV-je esett az adott tartományba. Balra azok, ahol a záróár jobb lett (negatív CLV), jobbra azok, ahol a jelzéskori ár volt a jobb (pozitív CLV).
Pozitív: 135 jelzés (48%) · Semleges: 19 (7%) · Negatív: 130 (46%)
Futó átlag CLV
Az átlagos CLV alakulása a jelzések számának növekedésével (a 20. jelzéstől)
A sáv a hibahatárt mutatja: ennyi jelzés alapján a valódi átlag 95%-os valószínűséggel −0,61% és +0,99% között van. Minél több a jelzés, annál keskenyebb.
Melyik jelzéstípus hogyan teljesít
Átlagos CLV típusonként
Gyors: hirtelen, rövid idő alatti esés. Lassú: a követés kezdete óta felhalmozódott esés.
A piros jelzés kb. kétszer annyiba kerül, mint a kék vagy a sárga.
Minden jelzésnél megnézzük, mennyit fizetett a TippmixPro ahhoz képest, amit a mérkőzés kezdetén a világpiac (Pinnacle) reálisnak tartott. Minél kevesebbet fizet, annál többet veszítesz hosszú távon. A teljes csík 1 000 egység tét: a színes rész az, ami hosszú távon visszajön, a végén a csíkozott piros szakasz az, ami elvész.
Zöld jelzés: a jelzés pillanatában a TippmixPro többet fizet a valós árnál. Ritka (eddig 11 eset), ezért még nem tudjuk, hogy ez az előny a kezdésig általában megmarad-e.
Kék vagy sárga jelzés: a TippmixPro ára kevésbé marad el a valós ártól.
Piros jelzés: a TippmixPro ára jóval rosszabb – érdemesebb kihagyni.
A szín nem nyerő tippet jelez, hanem azt, mennyire drágán veszed meg. A „kevés adat” jelölés automatikusan eltűnik, amikor egy szín eléri a 30 jelzést.
Részletes adatok és példa
| Szín | Jelzés | Mikor ez a szín | Eltérés jelzéskor | Eltérés a kezdéskori valós árhoz | Jobb volt a valós árnál |
|---|---|---|---|---|---|
| Zöld | 11 | a fair fölött (+0,5% felett) | +3,0% | −0,1% | 55% |
| Kék | 74 | +0,5% és −3% között | −1,5% | −3,1% | 27% |
| Sárga | 90 | −3% és −6% között | −4,6% | −3,5% | 28% |
| Piros | 91 | −6% alatt | −8,2% | −7,3% | 10% |
- Jelzés
- 11
- Eltérés jelzéskor
- +3,0%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −0,1%
- Jobb volt a valós árnál
- 55%
- Jelzés
- 74
- Eltérés jelzéskor
- −1,5%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −3,1%
- Jobb volt a valós árnál
- 27%
- Jelzés
- 90
- Eltérés jelzéskor
- −4,6%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −3,5%
- Jobb volt a valós árnál
- 28%
- Jelzés
- 91
- Eltérés jelzéskor
- −8,2%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −7,3%
- Jobb volt a valós árnál
- 10%
Példa: ha a mérkőzés kezdetén a valós odds 2,00, a valódi esély 50%. 100 × 10 egységes fogadásból (összesen 1 000 egység) 50 nyer. 1,95-ös oddson 975 egység jön vissza (−25 egység), 1,85-ös oddson 925 egység (−75 egység). A „valós ár” a Pinnacle árrés nélküli (fair) záró ára. A „Jobb volt a valós árnál” azt mutatja, a jelzések hány százalékában fizetett a TippmixPro többet ennél.
Mekkora CLV-vel zárultak a jelzések?
Minden oszlop azt mutatja, hány jelzés CLV-je esett az adott tartományba. Balra azok, ahol a záróár jobb lett (negatív CLV), jobbra azok, ahol a jelzéskori ár volt a jobb (pozitív CLV).
Pozitív: 135 jelzés (48%) · Semleges: 19 (7%) · Negatív: 130 (46%)
Futó átlag CLV
Az átlagos CLV alakulása a jelzések számának növekedésével (a 20. jelzéstől)
A sáv a hibahatárt mutatja: ennyi jelzés alapján a valódi átlag 95%-os valószínűséggel −2,43% és +0,94% között van. Minél több a jelzés, annál keskenyebb.
Melyik jelzéstípus hogyan teljesít
Átlagos CLV típusonként
Gyors: hirtelen, rövid idő alatti esés. Lassú: a követés kezdete óta felhalmozódott esés.
A szín azt mutatja, mennyivel fizet kevesebbet a TippmixPro a valós árnál.
Minden jelzésnél megnézzük, mennyit fizetett a TippmixPro ahhoz képest, amit a mérkőzés kezdetén a világpiac (Pinnacle) reálisnak tartott. Minél kevesebbet fizet, annál többet veszítesz hosszú távon. A teljes csík 1 000 egység tét: a színes rész az, ami hosszú távon visszajön, a végén a csíkozott piros szakasz az, ami elvész.
Zöld jelzés: a jelzés pillanatában a TippmixPro többet fizet a valós árnál. Ritka (eddig 5 eset), ezért még nem tudjuk, hogy ez az előny a kezdésig általában megmarad-e.
Kék vagy sárga jelzés: a TippmixPro ára kevésbé marad el a valós ártól.
Piros jelzés: a TippmixPro ára jóval rosszabb – érdemesebb kihagyni.
A szín nem nyerő tippet jelez, hanem azt, mennyire drágán veszed meg. A „kevés adat” jelölés automatikusan eltűnik, amikor egy szín eléri a 30 jelzést.
Részletes adatok és példa
| Szín | Jelzés | Mikor ez a szín | Eltérés jelzéskor | Eltérés a kezdéskori valós árhoz | Jobb volt a valós árnál |
|---|---|---|---|---|---|
| Zöld | 5 | a fair fölött (+0,5% felett) | +2,1% | +0,8% | 60% |
| Kék | 25 | +0,5% és −3% között | −1,5% | −5,4% | 24% |
| Sárga | 24 | −3% és −6% között | −4,6% | −5,3% | 17% |
| Piros | 26 | −6% alatt | −8,3% | −6,7% | 12% |
- Jelzés
- 5
- Eltérés jelzéskor
- +2,1%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- +0,8%
- Jobb volt a valós árnál
- 60%
- Jelzés
- 25
- Eltérés jelzéskor
- −1,5%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −5,4%
- Jobb volt a valós árnál
- 24%
- Jelzés
- 24
- Eltérés jelzéskor
- −4,6%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −5,3%
- Jobb volt a valós árnál
- 17%
- Jelzés
- 26
- Eltérés jelzéskor
- −8,3%
- Eltérés a kezdéskori valós árhoz
- −6,7%
- Jobb volt a valós árnál
- 12%
Példa: ha a mérkőzés kezdetén a valós odds 2,00, a valódi esély 50%. 100 × 10 egységes fogadásból (összesen 1 000 egység) 50 nyer. 1,95-ös oddson 975 egység jön vissza (−25 egység), 1,85-ös oddson 925 egység (−75 egység). A „valós ár” a Pinnacle árrés nélküli (fair) záró ára. A „Jobb volt a valós árnál” azt mutatja, a jelzések hány százalékában fizetett a TippmixPro többet ennél.
Mekkora CLV-vel zárultak a jelzések?
Minden oszlop azt mutatja, hány jelzés CLV-je esett az adott tartományba. Balra azok, ahol a záróár jobb lett (negatív CLV), jobbra azok, ahol a jelzéskori ár volt a jobb (pozitív CLV).
Pozitív: 37 jelzés (43%) · Semleges: 3 (3%) · Negatív: 46 (53%)
Futó átlag CLV
Az átlagos CLV alakulása a jelzések számának növekedésével (a 20. jelzéstől)
Mit jelentenek ezek a számok?
- Átlagos CLV — a lezárt jelzések CLV-jének átlaga: mennyivel volt jobb a jelzés pillanatában kapott odds, mint a mérkőzés kezdetére kialakult záróár (fair árakból). Ez a fő mutató arra, hogy a rendszer időben jár-e a piac előtt.
- Hibahatár — a valódi átlag 95%-os valószínűséggel ebbe a tartományba esik. Ha a sáv átnyúlik a nullán, a jelzések száma még nem elég ahhoz, hogy az átlag biztosan eltérjen a nullától.
- Pozitív / negatív / semleges — hány jelzés CLV-je volt pozitív, negatív, illetve nem változott az ár a jelzés után; a pozitív arány a nem semleges jelzéseken belül számolódik.
- Gyors és Lassú mozgás — az átlagos CLV a jelzést kiváltó mozgás típusa szerint.
- TippmixPro-ár színenként — a jelzéskor mért TippmixPro-ár a Pinnacle záró fair árához mérve. Negatív szám: hosszú távon ennyi százalékot hagy ott, aki ezen az áron fogad. A TippmixPro árrést számol, ezért egy hazai iroda ára ritkán jobb a záró fair árnál – a szín azt mutatja, mennyivel fizetsz túl. Az utólagos eredményt (nyert/vesztett) szándékosan nem mutatjuk színenként: kis mintán a véletlen dönt, és félrevezető lenne.
- Eloszlás — hány jelzés CLV-je esett az egyes tartományokba (például a „+2…+5%” oszlop: ezeknél a jelzéskori ár 2–5%-kal volt jobb a záróárnál). Megmutatja, hogy az átlagot sok kis eltérés vagy néhány nagy kiugrás adja.
- Futó átlag — az átlagos CLV a jelzések számának növekedésével; minél több a jelzés, annál kevésbé mozdul el egy-egy kiugró eset miatt.
- Időszakok — az „Összes” a jelzésnapló legutóbbi, legfeljebb 500 lezárt jelzése; a 30 és 7 napos nézet a jelzés időpontja szerint szűr. Rövid időszakban kevés a jelzés, ezért a számok jobban ingadoznak.
Minden egyes jelzés a jelzésnaplóban ellenőrizhető. Bővebben: Mennyit ér a TippmixPro szorzója?
Lásd a piacot.
Ismerd az árat.
Az OddsRadar a nap 24 órájában követi a nemzetközi oddsmozgásokat, és minden jelzésnél megmutatja, mennyivel marad el a TippmixPro ára a valós ártól.